Piršto įtvarai

Piršto įtvarai

Plaštakos ir pirštų sąnarių traumos pasitaiko itin dažnai. Neretai taip nutinka dėl neatsargaus elgesio, pavyzdžiui, griūvant atsirėmus ranka. Tada jaučiamas aštrus, maudžiantis skausmas judesių metu, pažeista vieta patinsta. Patyrus piršto traumą, sumušimą, patempimą, uždegimą ar po operacinio gydymo, patariama įsigyti piršo įtvarą.

Piršto įtvaras gaminamas iš orui pralaidžios medžiagos, kuri leidžia kvėpuoti, todėl ženkliai pagreitėja žaizdų gijimas, pirštas neprakaituoja, o svarbiausia, jog dėvint įtvarą nepatiriate diskomforto. Piršto įtvaras imobilizuoja ir apriboja judėjimą, tai labai svarbu po sausgyslių plyšimo ar operacinio gydymo. Tinkamai pritaikytas piršto įtvaras pagreitins gijimą. Taip pat įtvarai naudojami siekiant išvengti naujų ir pasikartojančių traumų, dirbant fizinį darbą ar sportuojant.

Šioje kategorijoje siūlome riešo, plaštakos ir pirštų įtvarą, fiksuojantį koreguotą piršto padėtį. Taip pat rekomenduojame rankos pirštų apsaugą, kuri sumažins skausmą ir sužalojimų riziką. Speciali apsauga prisitaiko judant bei tinka visoms sporto šakoms. Tiek įtvarai, tiek pirštų apsauga patogi ir lengva dėvėti, tad Jūsų pirštai bus apsaugoti nuo traumų ir patempimų.

Rankos pirštų apsauga

Rankos pirštų apsauga

Kaina5,09

Rankos pirštų apsauga rekomenduojamas apsaugoti pirštus nuo traumų, patempimų. Sumažina skausmą.....

Riešo ir nykščio įtvaras RT0-5R

Riešo ir nykščio įtvaras RT0-5R

Kaina14,19

Įtvaro savybės: Elastinis riešo ir nykščio įtvaras. Rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikot.....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt