Kaklo įtvarai

Kaklo įtvarai

Nestabiliausia ir mažiausiai apsaugota stuburo sritis yra kaklas. Būtent kaklo traumos yra sunkiausios ir pavojingiausios, kadangi jų metu paralyžiuojamos ne tik kojos, bet ir rankos, taip pat pažeidžiama kvėpavimo funkcija.

Pagrindinės priežastys, kuomet patiriamos traumos, tai nelaimingi atsitikimai keliuose, neatsargus važiavimas riedlentėmis ar riedučiais, nardymas, kada neriama į vandenį nepažįstamose vietose, stiprus smūgis į nugarą ar kaklą žaidžiant įvairius žaidimus ar sportuojant.

Ūmiame šios traumos periode būtinas kaklo įtvaras, kuris skiriamas priklausomai nuo pažeidimo apimties. Kaklo įtvaras rekomenduojamas naudoti esant kreivakaklystei, kaklo srities osteochondrozei, raumenų, sausgyslių ar nervų ligoms. Taip pat po raumenų ir raiščių patempimo, plyšimo ar kaklo srities operacijų. 

Siūlome įsigyti poroloninius kaklo įtvarus reabilitacijos laikotarpiu po kaklo srities stuburo traumų, slankstelių pasislinkimo ir kitų patirtų traumų. Kaklo įtvaras ne tik prilaikys galvą, bet ir tolygiai apspaus bei prisitaikys prie individualios kaklo formos, ribos didelės amplitudės kaklo judesius. Įtvarai kaklui patogūs, prisitaikantys ir nedirginantys odos.

Kaklo įtvaras KR0-1-1R

Kaklo įtvaras KR0-1-1R

Kaina17,84

Kaklo įtvaras skirtas esant kaklo raiščių bei raumenų patempimams, po traumų ar slankstelių lūžių. .....

Kaklo įtvaras KR0-2R

Kaklo įtvaras KR0-2R

Kaina15,29

Minkštas ir lengvas kaklo įtvaras skirtas esant kaklo raiščių bei raumenų patempimams, po traumų ar .....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt