Apie mus

Ortopedinės prekės internetu

Elektroninė parduotuvė e-itvarai.lt – įvairios ortopedijos prekės ir priemonės Jūsų sveikatai ir gerai savijautai. Gaminiai išsiskiria aukšta kokybe ir funkcionalumu. Mūsų ortopedinėje parduotuvėje galite įsigyti kaklo, kojų, rankų, stuburo įtvarus, gaminius būsimoms mamoms, po gimdymo skirtus juosmens įtvarus. Mūsų asortimente rasite ortopedinių prekių ir priemonių, skirtų reabilitacijai, mankštai, masažui. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Įtvarai sumažina traumų tikimybę ir užtikrina judėjimo kokybę. Sportui tinkamiausi megzti gaminiai GABI. Jie sulaukia dėmesio dėl savo patogumo ir dizaino, yra pritaikyti aktyviai gyvenantiems žmonėms. Megzti įtvarai yra lengvi, atitinka pasaulines tendencijas.

GABI yra lietuviško prekinio ženklo įtvarai, kurie skirti gydymui, reabilitacijai ir komfortui. Įtvarai skirti rankoms, kojoms, stuburui. GABI įtvarai gaminami iki galutinio produkto, todėl užtikrinama itin aukšta šių gaminių kokybė.

Elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti ortopedinės avalynės vaikams ir suaugusiems. Avalynė atitinka gydytojų rekomendacijas, yra odinė ir patogi. Pas mus rasite ir sau pritaikysite avalynės įdėklus.

Darbuotojų patirtis, gera techninė bazė, įtvarų gamyboje naudojamos nekenksmingos, kokybiškos žaliavos, užtikrina ortopedinių prekių kokybę bei garantuoja trumpą užsakymo atlikimo terminą.

Jei domina ortopedinės prekės internetu arba Kaune, mes galime Jums padėti. Mūsų tikslas – suteikti judėjimo laisvę tiek dirbančiam, tiek sportuojančiam, tiek negaluojančiam. Mes laukiame Jūsų nuomonės, pastebėjimų ir pasiūlymų. Atsakysime į visus iškilusius klausimus, nes norime užtikrinti kokybišką bendravimą ir aptarnavimą.

Su pagarba,
e-itvarai.lt kolektyva

 

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt