Nykščio įtvarai

Nykščio įtvarai

Nykščio įtvaras – nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams, uždegimams ar lūžiams. Ortopediniai įtvarai ypatingai naudingi po traumų, o kai kurie iš jų yra tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Nors nykščio įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas dėvėti, tačiau suteikia ir reikiamą atramą ir stabilumą patirtos traumos metu.

Šioje kategorijoje rekomenduojame įsigyti elastinį nykščio, plaštakos ir riešo įtvarą, kuris užtikrins patikimą ir efektyvią nykščio imobilizaciją po reabilitacijos. Imobilizuokite nykštį esant riešo sąnario uždegimui, įvairiems sumušimams, sausgyslių ir raiščių patempimui ar plyšimui, stipinkaulių lūžiui tipinėje vietoje, riešo ir nykščio srityje bei nepilnai sugijus įvairiems apatinės dilbio srities, nykščio srities ir riešo lūžiams.

Visi turimi įtvarai išsiskiria kokybe, patvarumu ir lengvumu. Imobilizavę patemptą, sužeistą ar lūžusią vietą būsite ne tik apsaugoti nuo galimų traumų, bet ir tinkamai fiksuoja bei stabilizuoja. 

 

Riešo ir nykščio įtvaras RT0-5R

Riešo ir nykščio įtvaras RT0-5R

Kaina14,19

Įtvaro savybės: Elastinis riešo ir nykščio įtvaras. Rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikot.....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt