Alkūnės įtvarai

Alkūnės įtvarai

Nemalonus skausmas alkūnės srityje, raumenų sustingimas ar traškesys lankstant ranką – tai įspėjimas, kad turėtumėte atkreipti dėmesį ir kuo greičiau kreiptis į gydytojus, kurie padės išsiaiškinti šių nemalonių pojūčių priežastis ir paskatins Jus imtis efektyvių ir patikimų priemonių jas pašalinti. Viena iš geriausių priemonių kovojant su alkūnių skausmu ir patirtomis traumomis – alkūnės įvaras.  

Alkūnės įtvaras dėvimas esant įvairaus tipo traumoms – alkūnės sąnario ir aplinkinių audinių uždegimui, kitaip dar vadinamam epikondilitu, įvairiems sumušimams, sausgyslių ir raiščių patempimams, sergant lėtine sąnarių liga – reumatoidiniu artritu. Įtvaras alkūnei netrukdo judėti, sumažina papildomų traumų tikimybę, taip pat yra pritaikytas dėvėti sportuojant, todėl užtikrins sąnario stabilumą ir komfortą net aktyviai judant. Alkūnė optimaliai apspaudžiama, taip sutvirtinamas alkūnės sąnarys, sumažinamas skausmas, išskaidomi spazmai.

Mūsų siūlomi alkūnės įtvarai tiks kiekvienam pagal poreikį, todėl siūlome išsirinkti iš siūlomo asortimento, kuriame rasite įtvarų su silikoniniais pelotais, atkartojančiais sąnario anatomiją, megztus, elastinius, be atramos, pralaidžius orui, su atrama įtvarus. Taip pat siūlome specialius įtvarus masažistams bei lauko teniso žaidėjams. Rinkitės iš patvarių, lengvų ir patogių įtvarų alkūnėms.

Megztas alkūnės įtvaras GABI RT3-6R (su pelotu)

Megztas alkūnės įtvaras GABI RT3-6R (su pelotu)

Kaina26,00

Megztas įtvaras elastingas ir pralaidus orui, optimaliai apspaudžia ir lengvai sutvirtina alkūnės są.....

Megztas alkūnės įtvaras GABI RT3-7R (lengvas)

Megztas alkūnės įtvaras GABI RT3-7R (lengvas)

Kaina11,50

Įtvaro savybės: Be atramos. Megztas įtvaras elastingas ir pralaidus orui, optimaliai apspaudžia .....

Rankos įtvaras (Epikondilitui) RT3-5-1R

Rankos įtvaras (Epikondilitui) RT3-5-1R

Kaina14,25

Įtvaro savybės: Elastinis alkūnės sąnario įtvaras su atrama. Rekomenduojamas lauko teniso žaidėj.....

Alkūnės įtvaras RT3-4-1R (šildantis)

Alkūnės įtvaras RT3-4-1R (šildantis)

Kaina12,73

Elastinis alkūnės sąnario įtvaras (su vilna). Įtvaras netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę, .....

Alkūnės įtvaras RT3-5R

Alkūnės įtvaras RT3-5R

Kaina19,42

Įtvaro savybės: Elastinis alkūnės sąnario įtvaras. Įtvaras rekomenduojamas alkūnės sąnari.....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt