Pristatymo informacija

1. e-itvarai.lt įsipareigoja prekes pristatyti Pirkėjui per 2–5 darbo dienas (jei nenurodyta prie prekės kitaip) nuo pranešimo apie gavimą iš banko apie Pirkėjo atliktą mokėjimo pavedimą. Pirkėjas sutinka, jog atskirais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, e-itvarai.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

2. Užsakydamas prekes Pirkėjas įsipareigoja teisingai nurodyti atsiėmimo vietą ir asmenį, kuris atsiims prekes.

3. Tuo atveju, kai prekių priimti negali nurodytas asmuo, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti e-itvarai.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4. Prekės, užsakytos elektroninėje parduotuvėje e-itvarai.lt, pristatomos per AB "Lietuvos paštas" pašto skyrius arba nurodytu adresu per kurjerių tarnybą LP Ekspress. Nemokamai prekes galima atsiimti pas mus Kaune, Linkuvos g. 51 A (darbo laikas I-IV 8.00-16.45 val., V 8.00-15.30 val.).

5. Pasirinkus pristatymą į AB „Lietuvos paštas" pašto skyrių, prekes gali atsiimti tik užsakyme nurodytas gavėjas. Gavus pranešimą reikia nuvykti į nurodytą pašto skyrių. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Neatsiėmus prekės grąžinamos e-itvarai.lt, o Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku. Be to, e-itvarai.lt  visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

6. Pasirinkus pristatymą nurodytu adresu. Siunta pristatoma visoje Lietuvoje nuo 8.00 iki 18.00 val. darbo dienomis. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką būsite informuoti skambučiu. Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

7. Prekių pristatymo kainos:

7.1. Atsiėmimas AB "Lietuvos paštas" pašto skyriuje papildomai kainuoja 3,27 Eur kai siuntos svoris iki 2 kg ir 4,11 Eur kai siuntos svoris nuo 2 kg iki 5 kg.

7.2. Siuntą pristatant per kurjerį nurodytu adresu: užsakymus, kurių suma viršija  150 Eur, per kurjerį pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma yra iki  150 Eur, pristatymas per kurjerį kainuoja -  4,90 Eur jei svoris yra iki 2 kg, 5,90 Eur jei svoris yra nuo 2 kg iki 5 kg. Tos pačios kainos galioja ir pristatymui į Kuršių Neriją.

7.3. Užsakimą atsiimant sandėlyje Kaune, Linkuvo g. 51A, atsiėmimas NEMOKAMAS. Apie atsiėmimo galimybes klientas informuojamas atskirai.

8. Prekei esant nestandartinio dydžio ar labai didelio svorio, pristatymo sąlygos derinamos su Pirkėju individualiai. 

8. Prekių į užsienį pristatymas derinamas atskiru susitarimu, susisiekus su mumis el. p. info@e-itvarai.lt. Į užsienį siunta siunčiama per AB "Lietuvos paštas". Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta.

9. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis el. p. info@e-itvarai.lt arba telefonu  8-620 88622 darbo dienomis 9:00-16:30 val.

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt