Pristatymo informacija

1. e-itvarai.lt įsipareigoja prekes pristatyti Pirkėjui per  2–7 darbo dienas (jei nenurodyta prie prekės kitaip) nuo pranešimo apie gavimą iš banko apie Pirkėjo atliktą mokėjimo pavedimą. Pirkėjas sutinka, jog atskirais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, e-itvarai.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

2. Užsakydamas prekes Pirkėjas įsipareigoja teisingai nurodyti atsiėmimo vietą, telefono numerį ir asmenį, kuris atsiims prekes.

3. Tuo atveju, kai prekių priimti negali nurodytas asmuo, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti e-itvarai.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4. Prekės, užsakytos elektroninėje parduotuvėje e-itvarai.lt, pristatomos nurodytu adresu per kurjerių tarnybą VENIPAK. 

5. Pristatymas nurodytu adresu. Siunta pristatoma visoje Lietuvoje nuo 8.00 iki 18.00 val. darbo dienomis. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką būsite informuoti skambučiu. Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

6.  Siuntą pristatant per kurjerį nurodytu adresu: užsakymus, kurių suma viršija  100 Eur, per kurjerį pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma yra iki  100 Eur.

7.  Prekei esant nestandartinio dydžio ar labai didelio svorio, pristatymo sąlygos derinamos su Pirkėju individualiai. 

8. Prekių į užsienį pristatymas derinamas atskiru susitarimu, susisiekus su mumis el. p. info@e-itvarai.lt. Į užsienį siunta siunčiama per AB "Lietuvos paštas". Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta.

9. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis el. p. info@e-itvarai.lt arba telefonu  8-620 88622 darbo dienomis 9:00-16:30 val.

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt