Krūtinės ir nugaros įtvarai

Krūtinės ir nugaros įtvarai

Jeigu patirta trauma nėra didelė, ją galime išgydyti vos per pora savaičių, tačiau jei rimtas lūžis – negalime judėti net ir pora mėnesių. Šiuo metu daugelio ortopedų rekomenduojamas ir taikomas traumų gydymo metodas yra paremtas specialių ir kiekvienam individualiai pritaikytų įtvarų nešiojimu.

Krūtinės ir nugaros įtvaras dažniausiai reikalingas skilus arba lūžus raktikauliui. Veikimo principas yra labai paprastas: nugaros įtvaras traukia pečius atgal ir mažina išilginę apkrovą raktikauliui, kad nepasislinktų lūžę kaulo galai ir gijimas vyktų sėkmingai. 

Nugaros įtvaras taip pat rekomenduojamas ydingai laikysenai koreguoti. Įtvaras nugarai skirtas nedideliems stuburo kifotiniams ir skoliotiniams iškrypimams koreguoti, taip pat esant įvairioms krūtinės deformacijoms.

Siūlome įsigyti krūtinės ir nugaros įtvarą, kitaip dar vadinamą voriuku. Šis, iš tvirtos tekstilinės medžiagos pagamintas nugaros, įtvaras turi atlošiamuosius diržus, tad suteikia optimalų ir patogų spaudimą bei yra komfortiškas dėvėti.

Įtvaras su atlošiamaisiais diržais („voriukas“)

Įtvaras su atlošiamaisiais diržais („voriukas“)

Kaina20,19

Įtvaro savybės: Tekstilinis įtvaras su atlošiamaisiais diržais. Įtvaro indikacijos: Rekomen.....

Laikysenos korektorius

Laikysenos korektorius

Kaina14,96

Įtvaro savybės: Tekstilinis elastinis įtvaras su atlošiamaisiais diržais. Įtvaro indikaci.....

Laikysenos korektorius

Laikysenos korektorius

Kaina23,24

Įtvaro savybės: Tekstilinis elastinis įtvaras ydingai laikysenai koreguoti.  Įtvaro .....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt