Kojos kauliuko įtvarai

Kojos kauliuko įtvarai

Iššokę kojos kauliukai, tai dažnai pasitaikanti pėdos deformacija. Patologija išryškėja žmonėms nuo 30 iki 50 metų ir daug dažniau pasitaiko moterims nei vyrams. Kojų didžiųjų pirštų iškrypimą lemia jungiamojo audinio silpnumas.

Esant iššokusio pėdos kauliuko deformacijai, gydant kojų pėdų didžiųjų pirštų iškrypimą bei palaikant taisyklingą jų padėtį naudojamas kojos kauliuko įtvaras. Naudojant kojos kauliuko įtvarą, reguliuojama nykščio pozicija nakties ir/ar dienos metu.

Jeigu dėl netaisyklingos didžiojo pėdos piršto padėties jaučiate skausmus ir diskomfortą – galime Jums padėti! Siūlome puikią priemonę, kuri ne tik padės pasijusti geriau, bet ir leis džiaugtis dailiomis pėdomis. Dėvėdami siūlomą įtvarą kojos kauliukui – padėsite savo pėdai, išvenkite operacijos! Įtvaras tinka tiek pradedančiam formuotis skausmingam pėdos kauliukui, tiek įsisenėjusiai problemai gydyti. Pėdos įtvaras padės sumažinti ne tik diskomfortą, bet ir skausmą bei atstatys Jūsų kauliuką į vietą, rekomenduojame naudoti profilaktikai ir gydymui. 

 

Silikoninis tarpupirščių plėtiklis su nykščio sąnario apsauga

Silikoninis tarpupirščių plėtiklis su nykščio sąnario apsauga

Kaina8,50

Gelinis plėtiklis atstato nykštį į teisingą padėtį, apsaugo nuo deformacijų ir trinties į avalynę. P.....

Apsauginis elastinis Hallux tvarstis

Apsauginis elastinis Hallux tvarstis

Kaina6,05

 Apsauginio elastinio tvarsčio vidinė pusė padengta silikonu, kuris apsaugo nuo trinties a.....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt