Čiurnos įtvarai

Čiurnos įtvarai

Jeigu pajutote, kad po treniruotės skauda čiurną, skausminga vaikščioti, o prisilietus prie patinusios vietos sunku, skausmas suintensyvėja, tikėtina, jog pasitempėte čiurnos raiščius, sausgysles ar sąnarinę kapsulę. Ši trauma nemaloni ir ypač dažnai pasitaikanti tarp profesionalių sportininkų ar mėgėjų. Taip pat gali pasitaikyti ir čiurnos sausgyslių, raumenų, nervų ar antkaulio uždegimų. Kartais neišvengiama čiurnos sąnario raiščių plyšimo. 

Jaučiant ūmų, sunkiai pakenčiamą skausmą, išryškėjus kraujosruvoms čiurnos srityje ar stipriai patinus čiurnai, nelaukite ir nedelsiant apsilankykite pas gydytoją ortopedą. Pirmiausiai turite sumažinti patinimą ir ūmų pėdos skausmą, todėl pažeista vieta turi būti sutvirtinama, kad nejudėtų, tam reikalingas elastinis bintas arba čiurnos įtvaras. Jeigu čiurnos trauma rimta, gali būti panaudotas gipsas, kitu atveju individualiai pagamintas ortopedinis čiurnos įtvaras.

Čiurnos įtvaras mažina tinimą, kraujo išsiliejimą ar hemotopos susidarymą, taip pat stabilizuoja čiurną. Šie įtvarai parenkami individualiai, priklauso nuo patirtos traumos sunkumo. Įtvaras čiurnai netrukdo judėti, o svarbiausia yra  pritaikytas sportuojant ir judant.

Šioje kategorijoje siūlome įsigyti elastingus, pralaidžius orui, megztus ar elastinius įtvarus čiurnai, kurie optimaliai apspaudžia ir lengvai sutvirtina čiurnos sąnarį, stabilizuoja čiurnos sąnario raiščius, paskirsto kompresiją nuo čiurnos į kitus audinius. Išsirinkite kokybišką ir Jūsų poreikius atitinkantį įtvarą.

Čiurnos įtvaras atviru kulnu KT0-1R

Čiurnos įtvaras atviru kulnu KT0-1R

Kaina21,50

Tekstilinis čiurnos sąnario įtvaras atviru kulnu, sutvirtinamas aštuoniuke. Rekomenduojamas .....

Čiurnos įtvaras KT0-2R

Čiurnos įtvaras KT0-2R

20,59 18,15

Elastinis čiurnos sąnario įtvaras. Įtvaras rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu. Ne.....

Megztas čiurnos įtvaras GABI KT0-6R

Megztas čiurnos įtvaras GABI KT0-6R

Kaina27,00

Įtvaro savybės: Megztas čiurnos įtvaras. Įtvaras rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarp.....

Megztas čiurnos įtvaras KT0-8R

Megztas čiurnos įtvaras KT0-8R

Kaina12,00

Įtvaro savybės: Megztas čiurnos įtvaras, atviru kulnu. Rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos lai.....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt