Kompresinės kojinės

Netgi 30% viso pasaulio gyventojų, dirbančių sėdimą darbą, jaučia sutrikusios kojų venų kraujotakos padarinius. Jeigu norite išvengti su kojų venomis susijusių ligų, patariama daugiau judėti, o svarbiausia, naudoti atitinkamas profilaktines, specialistų paskirtas priemones, tokias kaip kompresines kojines, dar vadinamas ortopedinėmis kojinėmis.

Kokia yra kompresinių kojinių nauda?

Kompresinės kojinės arba pėdkelnės – tai vienos iš efektyviausių priemonių kojų venų profilaktikai ir gydymui. Kojinės apspaudžia kojas, o tai padeda išvengti kraujo sankaupų venose, stabdo venų plėtimąsi. Paskirstytas spaudimas (didžiausias ties čiurna ir laipsniškai mažėjantis kylant į viršų) stimuliuoja kraujotaką, padeda kraujui sugrįžti į širdį, apsaugo nuo kojų tinimo bei venų trombų susidarymo.

Ortopedinės kojinės yra puikios gydomosios venų uždegimo priemonės, profilaktikai naudojamos po opų gydymo, chirurginių operacijų ar siekiant išvengti venų trombozių. Kompresinės kojinės stiprina kojų raumenis, apsaugo pėdą ir Achilo sausgysles bei padeda jiems greičiau atsistatyti po didelio fizinio krūvio. Taip pat saugo venų sieneles nuo staigaus spaudimo kitimo, pavyzdžiui, skrendant lėktuvu, keičiant aktyvumo lygį sportuojant ar dėl kojų raumenų pertempimo.

Kaip išsirinkti kompresines kojines?

Pagrindinis pasirinkimo kriterijus yra kompresija (suspaudimas), tipas ir, žinoma, dydis. Kompresija matuojama mmHg ir yra nurodoma prie kiekvieno gaminio. Yra nurodomi du skaičiai, iš kurių didesnis rodo suspaudimą kojinių arba pėdkelnių apačioje, o mažesnis – viršuje. Pagal Europos Sąjungos standartus UNI ENV 12718, priklausomai nuo kompresinio suspaudimo lygio, kojinės yra skirstomos į klases.

  • I klasė – 18–21 mmHg. Šios klasės kompresinės kojinės rekomenduojamos profilaktikai prieš kojų venų varikozę, keliaujant, sportuojant, nėštumo metu, dirbant stovimą arba sėdimą darbą, fiziškai sunkų darbą, daug laiko praleidžiant karštoje, drėgnoje aplinkoje.
  • II klasė – 23–32 mmHg. Antrosios klasės kompresinės kojinės rekomenduojamos, jei Jus jau vargina kojų venų varikozė.
  • III klasė – 34–46 mmHg.
  • IV klasė – iki 49 mmHg. Trečiosios ir ketvirtosios klasės kompresinės kojinės yra paskiriamos gydytojo ir tik išskirtiniais atvejais.

Kalbant apie kompresinių kojinių tipus, reikia pažymėti, kad jos gali būti profilaktinės, medicininės ir skirtos sportui.

Profilaktinės kompresinės kojinės

Profilaktinės kompresinės kojinės ir pėdkelnės saugo kojas nuo nuovargio, jas intensyviai masažuoja, suaktyvina kraujotaką, saugo nuo tinimo. Šios kojinės yra tinkamos kasdieniam nešiojimui, ypač dirbantiems stovimą arba sėdimą darbą.

Aktualiausios jos moterims, nes joms dažniausiai vystosi kojų venų nepakankamumas: tikriausiai kiekvienas kraujagyslių gydytojas rekomenduotų moterims įprastas pėdkelnes pakeisti kompresinėmis.

Kompresinės kojinės ir pėdkelnės dėl palaipsniui kintančios mezgimo kompresijos kojas stipriai apspaudžia, yra sutvirtintos ties pirštais ir kulnais, yra gaminamos iš inovatyvaus pluošto naudojant naujausias technologijas, todėl jos nesiraukšlėja ties kelių, čiurnų linkiais, jas patogu apsimauti ir nusimauti.

Profilaktines kompresines kojines galite rasti čia: http://e-itvarai.lt/kompresiniai-gaminiai/profilaktikai

Medicininės kompresinės kojinės

Gydomosios kompresinės kojinės ir pėdkelnės padeda išvengti kraujo sankaupų venose, riboja venų išsiplėtimą. Medicininės kojinės rekomenduojamos, kai Jus vargina venų nepakankamumas, pooperaciniu laikotarpiu, po venų uždegimo. Taip pat jos tinkamos keliaujant ir nėštumo metu.

Kompresinės kojinės ir pėdkelnės dėl palaipsniui kintančios mezgimo kompresijos kojas stipriai apspaudžia, yra sutvirtintos ties pirštais ir kulnais, yra gaminamos iš inovatyvaus pluošto naudojant naujausias technologijas, todėl jos nesiraukšlėja ties kelių, čiurnų linkiais, jas patogu apsimauti ir nusimauti.

Medicinines kompresines kojines galite rasti čia: http://e-itvarai.lt/kompresiniai-gaminiai/medicininiai

Sportinės kompresinės kojinės

Šioje kategorijoje siūlome sportui, aktyviam poilsiui ir kelionėms skirtas kompresines kojines. Galite rinktis kompresines blauzdines arba kojines iki kelių.

Kompresinių kojinių dėvėjimas stiprina kojų raumenis, sporto metu apsaugo pėdą ir Achilo sausgysles, padeda jiems greičiau atsistatyti po didelio fizinio krūvio, skrydžio lėktuvu metu arba keičiant aktyvumo lygį sportuojant saugo venų sieneles nuo staigaus spaudimo kitimo ir nuo kojų raumenų pertempimo. Kojinės taip pat stimuliuoja kojų kraujotaką, todėl didėja kojų raumenų ištvermė.

Kompresinės kojinės sportui yra pagamintos iš mikropluošto, užtikrinančio priešmikrobinį ir hipoalergišką poveikį, neleidžiančio atsirasti nemaloniems kvapams, pasižyminčio higroskopiškumu ir oro pralaidumu.

Kaip prižiūrėti kompresines kojines?

Kompresinių kojinių ir pėdkelnių paskirtis yra apspausti Jūsų kojas, todėl jos negali būti išsitampiusios, praradusios tamprumą, kompresiją.

Kad kojinės neprarastų savo savybių, rekomenduojame jų nedžiovinti dirbtiniu būdu, nelyginti, skalbiant nenaudoti minkštiklių. Kompresines kojines galima skalbti kasdien, tai darykite 40 °C temperatūroje, geriausia skalbti specialiame skalbimo maišelyje.

Kam rekomenduojame dėvėti kompresines kojines?

Ortopedinės kojinės yra tinkamos kiekvienam, besirūpinančiam savo kojų grožiu ir sveikata. Įprastas pėdkelnes kompresinėmis rekomenduojame pakeisti kiekvienai moteriai, ypač dirbančiai stovimą arba sėdimą darbą. Taip pat sportuojančioms, aktyviai gyvenančioms, keliaujančioms ir besilaukiančioms moterims. Kompresinės kojinės taip pat rekomenduojamos ir vyrams: sportuojantiems, aktyviai gyvenantiems, keliaujantiems, dirbantiems stovimą arba sėdimą darbą.

Kompresinės kojinės puikiai tinka dėvėti tiek vyrams, tiek moterims, tiek nėščiosioms moterims. Ir žinoma visiems, kuriuos vargina kojų venų ligos, kojų nuovargis ir skausmas, pooperaciniu laikotarpiu ir pan.

Rekomenduojame įsigyti mūsų siūlomas sportines kompresines kojines tiems, kurie aktyviai leidžia laisvalaikį, mėgsta sportą. Kompresines kojines reikėtų dėvėti po venų operacijos, kompresinės kojinės taip pat tinka bėgimui.

Ortopedinės kojinės ne tik atrodo moderniai, bet ir gydo apatinių galūnių varikozinį venų išsiplėtimą bei yra skirtos profilaktiškam dėvėjimui. Kompresinės kojinės stimuliuoja kojų kraujotaką, todėl didėja kojų raumenų ištvermė. Užsisakykite kokybiškas kompresines kojines internetu gera kaina ir mėgaukitės komfortu – kojos Jums padėkos.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt