Silikoninis tarpupirščių plėtiklis su nykščio sąnario apsauga

Klausk apie prekę:

Kaina 8,50

be PVM: 7,02 €

Prekyboje:
Pristatymas per 2-5 d.d.
Kodas:
800023
Gamintojas:
Fresko, Ispanija

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Gelinis plėtiklis atstato nykštį į teisingą padėtį, apsaugo nuo deformacijų ir trinties į avalynę. Plėtiklis didina nuospaudų ir tarpupirščių pažeidimų gijimą, atskiria vieną pirštą nuo kito, neleidžia didžiojo piršto sukimuisi į vidų, priglunda ir naikina nuospaudų ir tolimesnių deformacijų atsiradimą.

Gelinis plėtiklis pagamintas iš netoksinio, hipoalerginio, dermatologiškai patikrinto gelio. Drėkina, minkština ir apsaugo tarpupirščius.

Rekomenduojama:
Gelinis tarpupirščių plėtiklis su nykščio sąnario apsauga naudojamas gydant kojų pėdų didžiųjų pirštų iškrypimą - „Hallux valgus“ ir palaikyti taisyklingą jų padėtį. Tinka kaip reabilitacinė priemonė po pėdos operacijų. Plėtiklis atsparus prakaitui, muilui, vandeniui, atitinka griežtus medicinos ir higienos reikalavimus.

Pakuotėje 1 vnt.

Pagaminta Ispanijoje.

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt