Avalynės įdėklai SUPERLIGHT

Klausk apie prekę:

Kaina 59,95

be PVM: 49,55 €

Prekyboje:
Pristatymas per 2-5 d.d.
Kodas:
Superlight (žali)
Gamintojas:
Ispanija

Variantai

Aprašymas

Išsiformuojantys įdėklai pagal žmogaus anatominę pėdų formą ir užtikrinantys optimalų pėdos komfortą. Šie įdėklai pagaminti iš ekologiškų medžiagų, kurias galima perdirbti, t.y. neteršia aplinkos. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, apsaugo pėdas nuo ligų, kurias sukelia bakterijos. 100% ekologiškas produktas. Plaunami.  

Įdėklų paruošimas:

pašildyti įdėklą 40 sekundžių mikrobangų krosnelėje naudojant 500 W galingumą;
30 sekundžių palaukti, kad įdėklai pravėstų ir įdėjus juos  į avalynę  apsiauti batus  ir 2 min. pastovėti;
norint, kad įdėklai išsiformuotų  pagal pėdas, juos įdėjus į batus reikia avaėti batus 1- 2 val.

Įdėklų biomechaniniai testai atlikti su vaikais, nėščiomis moterimis ir žmonėmis turinčiais įvairias  pėdų formas (įgaubtos pėdos,šleivos į vidų-varus, šleivos į išorę-valgus )  parodė labai gerus rezultatus. Ataskaitos apie biomechaninius tyrimus  su šiais įdėklais įrodo,kad sumažėjo čiurnų ir pėdų sąnarių skausmai,taip pat buvo užtikrintas geresnis pėdų balansas ir termokontrolė.  

OnSteam įdėklų pamušalas efektyviai sugeria drėgmę, užtikrina pėdų sausumą. Įdėklai pasižymi  geru pralaidumu orui, neleidžia susidaryti  nemaloniam kvapui. Įdėkla pasižymi atsparumu susidėvėjimui  (daugiau kaip  400 000 susidėvėjimo ciklų).Įdėklai turi  pasaulinį patento ženklą tiek pavadinimui ,tiek  gamybos technologijai. Atitinka Oeko-tex 100 sertifikatą.

Pritaikyti: darbo avalynei, kadangi turi  didelį oro  pralaidumą; sportinei  avalynei, kadangi sumažina raumenų nuovargį; ortopedinei  avalynei, kadangi sumažina sąnarių skausmą. 

Įdėklų spalvos atsparios  trinčiai, šviesai ir prakaitui.

Spalva: šviesiai žalia (salotinė).

Kiekis: pora.

Pagaminta Ispanijoje.

Atsiliepimų - (1)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Raktiniai žodžiai:

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt