AVALYNĖ

MEMO avalynė ypatinga tuo, kad, be savo pagrindinės funkcijos – pėdos apsaugos, turi ir diagnostinę paskirtį. Padai pagaminti iš termokaučiuko, jie padalyti į šešias  zonas (pažymėta), kurios padeda stebėti vaiko pėdos padėtį. Šią avalynę nešiojant 14 dienų, stebima, kaip nusidėvėjo kulno ir pado iškilieji paviršiai.

Batai gali būti nešiojami su ortopedinėmis įklotėmis.

AURELKA avalynė patogi, padeda pėdai taisyklingai vystytis. Gali būti nešiojama ir su ortopedinėmis įklotėmis. Visa avalynė gaminama iš natūralios odos, tad batai yra minkšti, elastingi, lengvai prisitaiko prie pėdos formos. Nėra vidinių siūlių, todėl garantuojamas komfortas, išvengiama galimų pėdos pažeidimų. Padas elastingas – linksta reikiamoje pėdos vietoje.

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt