Odiniai, ortopediniai įdėklai su gelio paminkštinimais

Klausk apie prekę:

Kaina 14,50

be PVM: 11,98 €

Prekyboje:
Pristatymas per 5-7 d.d.
Kodas:
Tacco Gel Deluxe 695
Gamintojas:
Tacco, Vokietija

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Variantai

Aprašymas

Ortopediniai odiniai avalynės įdėklai su gelio paminkštinimais (Tacco Gel Deluxe 695) – patogūs nešioti ir ergonomiški, tolygiai paskirstantys pėdai tenkantį krūvį, dengti natūralia avies oda su lateksiniu amortizuojančiu sluoksniu. Ergonominis karkasas palaiko išilginį pėdos skliautą. Minkšto gelio amortizatoriai, esantys priekinėje ir galinėje pėdos srityje, sumažina apkrovas tenkančias raumenims bei sąnariams ir nuima nuovargį stovint.

Rekomenduojama:

Esant pėdos skausmams, išilginio skliauto suplokštėjimui, nuospaudoms po padikauliais, sergant plantariniu fascitu („kulno pentinams“), sportuojantiems ar dideles fizines apkrovas patiriantiems žmonėms.

Priežiūra:

Odinį paviršių valykite minkšta servetėle, lengvai sudrėkinta silpname spiritiniame tirpale.

Sudėtis: natūrali avies oda.

Spalva: šviesiai ruda.

Kiekis: pora.

Pagaminta Vokietijoje.

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt