Kompresinės kojinės

Netgi 30% viso pasaulio gyventojų, dirbančių sėdimą darbą, jaučia sutrikusios kojų venų kraujotakos padarinius. Jeigu norite išvengti su kojų venomis susijusių ligų, patariama daugiau judėti, o svarbiausia, naudoti atitinkamas profilaktines, specialistų paskirtas priemones, tokias kaip kompresines kojines. 

Kompresinės kojinės stiprina kojų raumenis, apsaugo pėdą ir Achilo sausgysles bei padeda jiems greičiau atsistatyti po didelio fizinio krūvio. Taip pat saugo venų sieneles nuo staigaus spaudimo kitimo, pavyzdžiui, skrendant lėktuvu, keičiant aktyvumo lygį sportuojant ar dėl kojų raumenų pertempimo. Kompresinės kojinės puikiai tinka dėvėti tiek vyrams, tiek nėščiosioms moterims.

Rekomenduojame įsigyti mūsų siūlomas sportines kompresines kojines tiems, kurie aktyviai leidžia laisvalaikį, mėgsta sportą. Kompresines kojines reikėtų dėvėti po venų operacijos, kompresinės kojinės taip pat tinka bėgimui.

Ortopedinės kojinės ne tik atrodo moderniai, bet ir gydo apatinių galūnių varikozinį venų išsiplėtimą bei yra skirtos profilaktiškam dėvėjimui. Kompresinės kojinės stimuliuoja kojų kraujotaką, todėl didėja kojų raumenų ištvermė. Užsisakykite kokybiškas kompresines kojines internetu gera kaina ir mėgaukitės komfortu – kojos Jums padėkos.

Kompresinės kojinės (blauzdinės) sportui

Kompresinės kojinės (blauzdinės) sportui

Kaina15,00

Šios kojinės rekomenduojamos mėgstantiems keliones, aktyvų poilsį ir sportą. Šios linijos medi.....

Kompresinės kojinės sportui

Kompresinės kojinės sportui

Kaina18,00

Šios kojinės rekomenduojamos mėgstantiems keliones, aktyvų poilsį ir sportą. Šios linijos medicin.....

Kompresinės kojinės sportui

Kompresinės kojinės sportui

Kaina20,00

Šios kojinės rekomenduojamos mėgstantiems keliones, aktyvų poilsį ir sportą. Šios linijos medicin.....

Parduotuvė nuolat pildoma

Kviečiame užsukti ir įsigyti ortopedijos priemonių – kaklo, peties, rankų, stuburo, kojų įtvarus, gaminius būsimoms mamoms ir po gimdymo, avalynės vaikams, kuri atitinka visas ortopedų rekomendacijas. Mūsų svetainėje rasite įvairių sveikatai reikalingų prekių, taip pat prekes skirtas reabilitacijai ir slaugai. Daug gaminių yra sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Susisiekite su mumis

+370 620 88622 (I-V 9.00-16.30 val.)
info@e-itvarai.lt
e-itvarai.lt